Tradicionālie kredīti pret ātrajiem kredītiem

Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, kas izveidoti, lai palīdzētu cilvēkiem, kas ir nonākuši steidzamās finansiālās grūtībās. Šie kredīti ietver vidējas procentu likmes un šī iemesla dēļ, tie neder kā ilgtermiņa finansējums, kam lieliski der tradicionālie kredīti ar zemākām likmēm. Vēl viens faktors, ko Jums ir nepieciešams apsvērt, izvēloties starp ātrajiem kredītiem internetā un tradicionālajiem kredītiem ir tas, ka ātro kredītu aizdevējs neveiks neprasīs ķīlu vai galvojumu, apstrādājot kredīta pieteikumu. Viss, kas Jums ir nepieciešams, lai Jūs varētu pretendēt uz šo kredītu, ir tikai stabils ienākumu avots, bankas izraksts un Jums ir jābūt pilngadīgam, kā arī ar labu kredītvēsturi. Tā ir liela ātro kredītu priekšrocība, salīdzinot ar tradicionālajiem kredītiem. Turklāt Jūs saņemat naudu jau pēc pāris minūtēm pēc pieteikuma iesniegšanas vai nākamajā dienā.

Kredītu procentu likmes

Ātro kredītu procentu likmes svārstās atkarībā no Jūsu izvēlētā aizdevēja. Daži aizdevēji piedāvās Jums pieejamu procentu likmi tikai 15%, bet citi prasīs ārkārtīgi augstas procentu likmes, pat līdz 50%. Par laimi, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija ir izveidojusi noteikumus, kas ātro kredītu aizdevējiem ir jāievēro un tie arī nosaka maksimālo procentu likmi, ko aizdevējs var piemērot kredītam. Nekad neaizņemieties naudu no aizdevējiem, kas nevēlas atklāt savas procentu likmes. Viņi, iespējams, piemēro kredītiem slēptās maksas, kuras viņi atklās vēlāk, kad Jūs jau būsiet noslēdzis līgumu, un tad jau būs par vēlu. Ir arī ieteicams, lai aizdevēja mājaslapā būtu kredīta kalkulators, kas palīdz Jums ātri aprēķināt kredītam piemērotos procentus un summu, kas Jums būs vēlāk jāatmaksā.

Stingrāki noteikumi mājokļu kredītiem

Aptuveni 20000 eiro, tik lieli uzkrājumi šobrīd cilvēkiem būs nepieciešami, lai tie varētu kvalificēties mājokļa iegādei nepieciešamā hipotekārā kredīta saņemšanai. Lai arī nolikto atslēgu princips stāsies spēkā no nākamā gada, bankas jau ir paaugstinājušas prasības kredītņēmējiem, tādejādi atsijājot pusi no potenciālajiem klientiem. Banku pārstāvji norāda, ka līdz ar šādas pieejas ieviešanu tās pārtrauks kreditēt mājokļa iegādi lauku apvidos. Jo, pielietojot nolikto atslēgu principu, pēcāk pārdot šādu īpašumu būs ievērojami grūtāk. Lai arī jaunā ekonomikas ministre sola turpināt sarunas, kā ar komercbankām, tā arī ar politiķiem, pagaidām mājokļa kārotājiem neatliek nekas cits, kā vien izmantot īres tirgus sniegtās iespējas.

Kredīta pieteikums jebkurā laikā?

Pieteikšanās kredītiem internetā pašlaik ir vieglāka kā nekad. Ātro kredītu pieteikumi ir pieejami aizdevēju mājaslapās jebkurā diennakts laikā, septiņas dienas katru nedēļu, kas padara kredītu nenovērtējamu jebkurā laikā, kad Jūs ir piemeklējusi ārkārtas finanšu situācija. Pieteikšanās kredītam nozīmē to, ka Jums nav jādodas uz nekādu tikšanos vai jāaizpilda dažādi dokumenti.

Ko iespējams atrisināt ar ātro kredītu?

Ar šo kredītu palīdzību, Jūs varat segt dažādus rēķinus, piemēram, steidzamus medicīnas rēķinus, mobilā telefona rēķinus, auto remontu, auto riepu maiņu, auto degvielas izmaksas, pusdienu izdevumus, pārtikas izdevumus, autobusa un cita sabiedriskā transporta izmaksas, apkures izmaksas, gāzes izmaksas, elektrības izmaksas, skolas izmaksas un dažādu rēķinu apmaksu, friziera rēķinus, zobārsta rēķinus, televīzijas pakalpojumu rēķinus, interneta pakalpojumu rēķinus, manikīra un pedikīra rēķinus, izdevīga pakalpojuma rēķinus, akcijas preču rēķinus, steidzamu saimniecības preču rēķinus un risināt citus nelielus finanšu jautājumus.

Izvēloties ātros kredītus, Jums nav nepieciešams sniegt ķīlu pret kredīta summu. Kopumā, tā ir noderīga finansiāla palīdzība neskaitāmiem klientu. Tātad, nepalaidiet garām izdevību pieteikties kredītam jau tagad! Dariet to tagad, ja tas tiešām ir nepieciešams un nav labāka risinājuma, kā ātrie kredīti 15 minūšu laikā.

Ātrais kredīts no Credit24

Ir reizes, kad Jums nepieciešams ātrs un diskrēts aizdevums, bez ķīlas nodrošinājuma vai galvotāja. Tādās reizēs labākā izvēle ir Credit24 piedāvātais ātrais kredīts! Credit24 saviem klientiem piedāvā ātro kredītu no 50 līdz pat 3000 eiro. Credit24 piedāvā divu veidu ātros kredītus, ir pieejama ‘’kredītlīnija’’ un ‘’klasiskais ātrais kredīts’’. Abi šie ātro kredītu veidi ir pieejami summā līdz 3000 eiro.

Nauda Jūsu kontā 15 minūtēs

Credit24 aizdevuma summu ieskaitīs Jūsu bankas kontā 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma izskatīšanas brīža, vienīgais priekšnosacījums, lai aizdevuma summa tiešām pie Jums nonāktu 15 minūtēs, Jūsu norēķinu kontam ir jāatrodas AS Swedbank, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā vai DNB bankā. Ja arī konts ir kādā citā bankā, tad pārskaitījums var aizņemt ilgāku laiku, bet jebkurā gadījumā nauda līdz Jums nonāks.

Pieteikšanās ātrajam kredītam no Credit24

Lai pieteiktos ātrajam kredītam no Credit24 ir jādodas uz Credit24 mājas lapu internetā, kādu no Latvijas Pasta lielākajām nodaļām vai Maxima xx un xxx veikaliem. Ja vēlaties pieteikties ātrajam kredītam Latvijas Pasta nodaļās vai Maxima veikalos, tad Jums būs nepieciešama derīga pase, autovadītāja apliecība vai elektroniskā identifikācijas karte. Latvijas Pasta nodaļās un Maxima informācijas centros ir atrodamas Credit24 ātrā kredīta pieteikuma veidlapas, kuras ir jāaizpilda un jāatstāj pasta darbiniekam vai attiecīgi veikala informācijas centra darbiniekam.

Pieteikšanās ātrajam kredītam no Credit24 internetā, ir daudz ērtāka un ātrāk. Ja neesat jau reģistrējies Credit24 mājas lapā, nāksies aizpildīt reģistrācijas anketu, pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas vajadzēs pārskaitīt 0.01 eiro centu uz Credit24 norādītajiem rekvizītiem, maksājuma mērķī norādot piešķirto kodu. Kad vienreizējā reģistrācijas maksa tiks saņemta, 15 minūšu laikā tiks nosūtīta īsziņa, ka reģistrācija ir pabeigta. Pēc īsziņas saņemšanas būs atkal jādodas uz Credit24 mājas lapu un jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa.