Bankas jaunumi

Kā visātrāk uzzināt svarīgākos bankas jaunumus?

Būtiskus jaunumus ir svarīgi uzzināt īstajā laikā. SEB bankas mērķis, lai ziņas par nozīmīgām izmaiņām, pakalpojuma uzlabojumiem vai citu aktuālu informāciju sasniegtu Jūs iespējam ātri. Piemēram, par Jūsu ieguvumiem izvēloties kādu no klientu komplektiem vai pakalpojumiem uzkrājumu veidošanai. Atgādinājumu par norēķinu kartes termiņa beigām daudz labāk saņemt savlaicīgi, nevis brīdī, kad mēģināt norēķināties par vakariņām ceļojuma laikā. Par bankas jaunumiem parasti informē izmantojot internetbanku vai e – pastu, tikai īpaši svarīgos vai steidzamos gadījumos īsziņas veidā. Tāpēc, lai Jūs vienmēr būtu informēts par svarīgiem bankas jaunumiem, dodieties uz savu internetbanku un papildiniet savu kontaktinformāciju.

Kā saņemt kredītu

Ātro kredītu saņemšanas process ir vienkāršs, ātrs un ērts. Jums vienkārši ir jāmeklē uzticams aizdevējs, kas var piedāvāt saprātīgu kredīta procentu likmi. Tiklīdz Jūs to atrodat, viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda kredīta pieteikums. Aizdevēji vienkārši pārbaudīs Jūsu datus un sniegs Jums ātru naudu, ja Jūs atbildīsiet to prasībām.

Padomi

Procenti jeb gpl

Procentu maksājumi šīm finansēm ir nedaudz augstāki, jo aizdevējs tiek pakļauts augstākam riskam. Tomēr, salīdzinot vairāku aizdevēju pakalpojumus, Jūs varat atrast izdevīgu darījumu.

Ir ieteicams piesargāties no pieaugošajiem kredītu slazdiem un veikt nepieciešamos pasākumus, lai pieteiktos kredītam pie droša un uzticama aizdevēja.

Parasti ātro kredītu GPL vidēji ir lielāks nekā banku kredītiem. Tas, ka šis skaitlis netiek norādīts Jūsu kredīta pieteikumā, nenozīmē, ka Jūsu kredīts būs lētāks. Aizdevējs var norādīt šo skaitli smalkajā drukā, kur to ir grūtāk atrast.

Izmantojiet ātros kredītus tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Nepiesakieties kredītam tikai, lai iegādātos jaunas drēbes vai dotos izbraucienā. Kredītu procentu likmes bieži vien ir tik augstas, ka tas nemaz nesanāk izdevīgi.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešams neliels kredīts un Jūs nevarat tam pieteikties bankā, dodieties internetā un meklējiet ātro kredītu aizdevēju lapas, kurās Jūs varat pieteikties kredītam un to saņemt elektroniski, pat neizejot no mājām. Rūpīgi izlasiet kredīta noteikumus un visas izmaksas, lai vēlāk Jums nenāktos saskarties ar negaidītiem un nepatīkamiem pārsteigumiem.

Kredīta pieteikums neietvers nekādu dokumentu aizpildīšanu vai nosūtīšanu aizdevējam; ja nu vienīgi aizdevējs var palūgt Jums nosūtīt bankas konta izrakstu vai izziņu par ienākumiem.