Par aizņemšanos no Via Credit

ViaCredit ir patēriņa kredītu sniedzējs, bet tam pieder ViaSMS, kurš ir ātro kredītu internetā sniedzējs. Divi uzņēmumi, kuri ir saistīti un piedāvā dažādus pakalpojumus klientu ērtībām. Šoreiz runāsim par patēriņa kredītu, kuru sniedz ViaCredit.

Svarīgākie līguma nosacījumi, lai klients varētu saņemt patēriņa kredītu maksimāli ātri.

  • Personas vecums.
  • No 20 līdz 70 gadiem.
  • Sniedzamie personas dati.

Reģistrējoties pirmajam kredītam Via Credit, potenciālajam aizņēmējam jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs, e-pasta adrese, mobilā telefona numurs, ienākumu gūšanas veids, ienākumi mēnesī, ģimenes stāvoklis, ģimenes kopējie ienākumi mēnesī.

Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi

Līgumā ir noteikts, ka aizdevējs ir tiesīgs nodot un saņemt informāciju par aizņēmēja datiem trešajām personām, datu bāzēm un uzskaites sistēmām un no tām, tai skaitā Iedzīvotāju reģistra, Latvijas Bankas Kredītu reģistra. Aizdevējs izmanto Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras datu bāzi un datu bāzes, ko piedāvā „Credit reform”, „Credit info”, „Gelvora”, „Lindorff” , „Julianus Inkasso”.

Kredīta līguma pagarināšana

Ja nav iespējams atmaksāt maksājumu noteiktajā laikā, termiņa pagarināšana notiek uz mēnesi, par to samaksājot pagarinājuma maksu.

Kredīta atmaksa pirms termiņa

Klientam ir tiesības atmaksāt kredītu pirms līgumā noteiktā termiņa, atmaksājot aizdevumu un uzkrātos aizdevuma procentus par laika posmu no līguma noslēgšanas dienas līdz dienai, kad aizdevums tiek atmaksāts.

Nokavējuma procenti

Ja aizņēmējs kavē aizdevuma līgumā noteiktos maksājumus, tam jāmaksā nokavējuma procenti 1% apmērā no nokavētās pamatsummas par katru nokavēto saistību dienu.

Atbildīga aizņemšanās

VIA credit mājas lapā atrodams dokuments, ko sagatavojusi Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija un Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kurā aprakstīti ieteikumi īstermiņa kredīta ņēmējiem. Informācija ir ļoti plaša un izsmeļoša, tai skaitā patērētājam tiek ieteikts ņemt kredītu šādos gadījumos: sadzīves tehnikas remontam vai maiņai, veselības uzlabošanai, pirmās nepieciešamības preču iegādei par izdevīgām cenām. Aizņēmējs tiek aicināts izvērtēt savas atmaksas iespējas un aprēķināt, vai kredīta ikmēneša atmaksas summa nepārsniedz 40% no ikmēneša ienākumiem. Atmaksas problēmu gadījumā brīdina no citu kredītu ņemšanas esošo segšanai, kā arī iesaka nekavējoties sazināties ar kredīta devēju. Asociācija vērš uzmanību uz tās izstrādāto sistēmu gadījumos, ja kredīti ir ņemti vienlaicīgi vairākās nebanku kredītiestādēs, bet to atmaksa nav iespējama. Šādos gadījumos asociācija kopā ar tās biedriem var piedāvāt pakāpenisku kredītu atmaksu, ņemot vērā kredīta ņēmēja individuālās iespējas parādu atdot.

Patēriņa kredīts dažādiem gadījumiem

Sadzīvē nereti var rasties dažādas neparedzētas situācijas, kad steidzami nepieciešama ātra finansiāla palīdzība, piemēram, zobārsta apmeklējumam vai steidzamiem maksājumiem. Kā vispareizāk rīkoties šādās situācijās. Internets sniedz visplašākās iespējas, bet ir svarīgi izvērtēt savu atbilstību. Apsver patēriņa kredīta piedāvātos pakalpojumos un finansu risinājumos – aizņemies atbildīgi un tikai tad, ja pilnībā atbilsti visiem nosacījumiem.

Patēriņa kredīti internetā ir Latvijā vēl nebijuši, kas saviem klientiem piedāvā jaunas un iepriekš praksē līdz šim neizmantotas uzņēmējdarbības iespējas. Izmantojot interneta platformu cilvēki, kuriem ir brīvi naudas līdzekļi, var kļūt par ieguldītājiem, aizdodot tos tiem, kuriem naudas līdzekļi nepieciešami kāda mērķa īstenošanai. Uzzini vairāk par šīs kompānijas nosacījumiem – aizņemies nepieciešamo naudas summu vai kļūsti par aizdevēju jau tūlīt.

Tā ir lieliska iespēja gan aizņemties par izdevīgākiem nosacījumiem nekā interneta ātro kredītu vietnēs, gan nopelnīt ātrāk nekā noguldot naudu bankā.

Patēriņa kredīts ir mūsdienīgs veids, kā aizņemties izmantojot inovatīvu finanšu rīku. Saņemt Twino.lv piedāvāto patēriņa kredītu ir pavisam vienkārši, un aizdevuma nosacījumi neko daudz neatšķiras no citu aizdevēju piedāvātajiem, taču pati finanšu rīka koncepcija ievērojami atšķiras no citām Latvijā zināmajām.

Patēriņa ātrais kredīts varētu būt risinājums, ja nepieciešami papildus līdzekļi: automašīnas iegādei, remontdarbiem, ārstniecības izdevumiem, ceļojumu izdevumiem, uzņēmējdarbībai, lielākiem pirkumiem, kā arī citiem mērķiem, kuru realizēšanai jums trūkst līdzekļu, vai arī prasīto samaksu nespējat veikt vienā maksājumā, taču tās apmaksa vairākos nelielos ikmēneša maksājumos jums nesagādātu problēmas.

Varbūt tomēr kredītlīniju, kura līdzīga patēriņa kredītam?

Kas ir loterijas

Loterijas parasti tiek izmantots kā viens no paņēmieniem popularizēt vai izplatīt jauna vai jau esoša produkta zīmolu. Tomēr loterijas Latvijā tiek rīkotas ne tikai, lai izplatītu produktus, bet arī, lai radītu azartu un spēles prieku loteriju spēlmaņiem. Protams ar loterijām aizrauties nav labi, taču neliels azarts spēlējot loterijas nevienam nenāk par ļaunu. Pie mums Latvijā jau kopš neatkarības atgūšanas tiek rīkotas visdažādākās loterijas , taču šobrīd 2016. gadā vispopulārākās ir Eiro jackpot, super bingo, moment lotto un dažādas ātrspēles vai momentloterijas. Lai vai kā, viena no populārākajām un aizraujošākajām loterijām Latvijā ir superbingo, kas ieguvis savu slavu, katru nedēļas nogali tiešraidē izspēlējot laimējušās bumbiņas. Viens no lielākajiem laimestiem šajā loterijā ir bijis 369 395 tūkstošu eiro laimests, kuru 2013. gadā laimējusi kāda Valkas iedzīvotāja. Spēlētāja bija šokā, jo biļetes pirkusi regulāri, taču parasti bez nozīmīgiem panākumiem.

Šobrīd viena no populārākajām loterijām Latvijā ir kļuvusi Eiro jackpot, kurš piedāvā apbrīnojami lielus laimestus salīdzinājumā ar citām loterijām Latvijā. Ja kādreiz lielisks gads bija, kad loterijām izdevās nopelnīt simt tūkstošus, tad nu jau 2016. gadā tie ir miljoni. Tas protams ir pozitīvi un nelielā mērā arī informē par Latvijas ekonomisko izaugsmi.

Daudziem no loteriju spēlētājiem nereti rodas jautājums, kur tad īsti paliek nopelnītā nauda? Vai pareizāk sakot kā tā tiek sadalīta? Pirmkārt, liela daļa aiziet Latvijas valsts kasē, kas precīzi ir 32% no visas ieņemtās naudas. Tad, kad lauvas tiesa ir noplēsta, 16% tiek piešķirti loteriju biļešu ražošanai un pavisam niecīga daļa 5% tiek novirzīti biļešu tirdzniecībai. Protams pats galvenais ir spēlētāju laimesti un šo daļu sastāda veseli 47% no ieņemtās summas. Tātad loģiski spriežot katru reizi kā tu nopērc loterijas biļeti, tev ir iespēja atgūt atpakaļ tikai pusi no savas iztērētās naudas. Vai pareizāk sakot, tev ir niecīgas iespējas kaut ko laimēt. Bet tā jau ir loteriju burvība, kad spēlētājam ir cerība un ja cilvēkam ir cerība, tad dzīvesprieks kļūst daudz lielāks.

Kā darbojas Ferratum bank kredītlimits?

Ir iespējams Kredītlimita summu izmantot un atdot pa daļām. Piemēram, Jums ir bijusi nepieciešamība pēc 100 €, taču Jūs saprotat, ka rīt Jums jāaizņemas tikpat, bet parīt vēl 50 €. Liekas neiespējami? Ar Ferratum Kredītlimitu tas ir vairāk kā iespējams. Turklāt aizdevumu varēsiet atmaksāt pa daļām, protams, atmaksājot daļu no aizdevuma kopsummas. Izklausās sarežģīti? Aizņemoties noteiktu summu, pirmo reizi Jums būs jāsamaksā nepieciešams minimālais maksājums – 30 € vai 10 % no aizņemtās naudas summas. Ja Jūs esat aizņēmies summu, kas pārsniedz 30 €, pirmajā reizē minimālais maksājums skaitīsies tikai 10 % no kopējās parādu summas. Sanāk, ka šie 10% būs jāatmaksā, ja aizņemsies summas virs 279 €. Ja atmaksājamā summa ir mazāka par 30€, Jums būs  jāatmaksā visa kredīta summa. Pēc šī pirmā minimālā maksājuma, Jūs varēsiet Kredītlimitu izmantot jebkad, kad vien Jūsu sirds vai maciņš sagribēs.

Kāpēc tieši Ferratum kredītlimits?

Ja Jūs pirmo reizi saskarieties ar Kredītlimtu, Jums der zināt, kāpēc Ferratum kredītlimitu izvēlēties ir vislabāk.

Viena no Ferratum Kredītlimita priekšrocībām – izvērtē klienta maksātspēju, pirms klients vēlas aizņemties noteiktu naudas summu. Vislielākā summa, ko var piedāvāt ir 1200 €, nevis 400 €, kā ir īstermiņa aizdevumos. Šī summa var apmierināt ne tikai pieticīgākās vēlmes. Kredītlimitam nav noteikta aizdevuma atmaksas termiņa, Jūs varat to pagarināt un ņemt klāt naudas summas klāt, līdz ir sasniegta maksimālā aizdevuma summa.

Aizņemties ievērojamas summas, pagarināt atdošanas termiņu un izmantot citas priekšrocības Jūs varat, ja Jums ir atvērts Latvijas Republikā bankas konts un mobilais telefons.