Motivācija izveidot budžetu

Neatkarīgi no Jūsu sākotnējās motivācijas, lai izveidotu personīgo budžetu, Jūs būsiet pārsteigti par to, cik daudz papildus priekšrocību Jūs no tā iegūsiet. Šie ieguvumi ir grūti prognozējami, jo neviens nekad nezina, ko palielināta informētība Jums dos. Un tas noteikti ir atšķirīgi katrā gadījumā. Bet tas, ko Jūs iegūsiet, būs paaugstināta informētība par savām finansēm, mērķiem un veidiem, kā Jūs varat izvēlēties tos sasniegt.

Tas nozīmē, ka ir labas izredzes, ka Jūsu uzņēmums varētu tikt ietekmēts un tam būs jāveic izmaksu samazināšanas ietaupījumi, samazinot personālu. Ar darbinieku skaita samazināšanas iespējamību, ir maz ticams, ka ir iespējams saņemt algas pielikumu. Vienīgais risinājums tādēļ ir samazināt savas mājsaimniecības izdevumus.

Viens solis, kas jāapsver, ir apskatīt Jūsu ietaupījumus un iekrājumus. Vai tie pelna procentus? Vai tie var nopelnīt vairāk? Dažas bankas piedāvā satriecošas procentu likmes.

Daudz pūļu tiek likts uz reklāmām, lai pārliecinātos, ka mēs visi esam informēti par vides un finanšu ietekmi uz mājokļa siltināšanu. Pārbaudiet, kāda līmeņa izolācija ir nepieciešama Jūsu īpašumā. Tad dodieties uz veikalu, iegādājieties nepieciešamo papildus izolāciju un uzstādiet to, lai samazinātu apkures izmaksas.

Turpinot vides un finanšu tēmu, kad Jūsu spuldzes izdeg, aizstājiet tās ar enerģijas taupīšanas spuldzēm. Tas varētu nebūt tā vērts, lai skrietu uz veikalu un aizstātu visas esošās tradicionālās spuldzes, bet, kad tās izdeg, Jūs varat ietaupīt elektrību, aizstājot tās ar ilgmūžīgām spuldzēm. Vai vienkārši nomainiet visbiežāk izmantoto spuldzi jau tagad.

Kur saņemt kredītu bez reģistrācijas

KredītsĀtrais kredīts bez reģistrācijas maksas ir kredīts, kurš neprasa reģistrācijas maksu. Aizdevēji, kuri aizdod šādu kredītu nav daudz, jo lielākajai daļai nav filiāles, lai varētu apkalpot klientus un attiecīgi varētu izsniegt kredītu bez reģistrācijas maksas. Ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas ir pieejams jau šodien, bet ne pie visiem aizdevējiem.

Ja uztraukums ir par reģistrācijas maksas lielumu, tad uztraukumam nav pamata, jo maksa ir simboliska. Reģistrācijas maksa ir tikai viens cents. Problēmas var rasties, ja bankas konts ir tukšs. Tādā gadījumā skatiet tos kreditorus, kuri aizdod ātro kredītu bez reģistrācijas aktivizācijas maksas.

Lielisks piemērs ir daži ātro kredītu aizdevēji. Šis uzņēmums piedāvā iespēju pieteikties kā internetā tā arī klātienē un reģistrēšanās nav nepieciešama. Jūs varat iesniegt pieteikumu un saņemt aizdevumu skaidrā naudā, kas nozīmē ka nekāda konta apstiprināšana vai kas tamlīdzīgs nemaz nav nepieciešams, bet arī saņemot kredītu savā kontā, jums būs jādodas uz aizdevēja filiāli parakstīt līgums, kur norādīsiet savu konta informāciju.

100 eiro

Ņemot vērā to, ka daudzi aizdevēji piedāvā līdzīgu aizdevumu ātrajiem kredītiem, šāda iespēja nemaksāt reģistrēšanās maksu pastāv. Protams, tas var radīt nelielas problēmas, jo pastāv iespēja ka jums būs jādodas uz aizdevēja filiāli vai jābūt pavisam pārliecinātam ka norādījāt savu konta informāciju pilnīgi pareizi, bet daudzās situācijās, neliels diskomforts var izrādīties pilnīgi pieņemams.

Kalkulators

Ja situācija jums neļauj samaksāt arī vienu centu, iespējas rast citus risinājumus pastāv, tas būtu galvenais, bet ierastie ātrie kredīti tomēr prasīs šī centa pārskaitījumu. Svarīgi ir saprast, šī maksa nav aizdevēja plāns uz peļņu, šī ir simboliska samaksa, lai nodrošinātu informācijas korektumu un neradītu nevajadzīgus sarežģījumus aizdevuma pieteikuma izvērtēšanā, naudas pārskaitīšanā un tamlīdzīgās lietās. Kā zināms, varam pieteikties kredītam arī citās vietās kur aizpildīsim rakstisku anketu kur norādīsim visu informāciju un mums nekur nav jāreģistrējas, bet tas var aizņemt vairāk laika un radīt lielāku diskomfortu. Izvēle, protams, ir mūsu rokās tāpēc viens cents par reģistrēšanos vai citi risinājumi ir tikai plašākas izvēles iespējas pieņemot šo lēmumu.

Nauda

Ātrs ātrais kredīts ir atbildīgs solis Jūsu dzīvē un brīdī, kad piesakieties kredītam. Ir būtiski, lai kredīts tiktu pieteikts skaidrā prātā un vēl būtiskāk, lai kredīts tiktu ņemts atbildīgi. Lasiet līgumu, saprotiet līgumu un nesaprotamo līguma jautājiet aizdevēja, un tikai tad sniedziet pieteikumu kredītam.

Naudas darījumi

Aizvien biežāk nonākam dilemmas priekšā, kas saistīta gan ar nodokļu nomaksu, gan ar dažādām deklarācijām, bet tas viss kopumā mūs noved pie naudas darījumiem, kuru pamatjēdzienus vajadzētu iegaumēt.

Pa lielam Latvijas deklarācija paredz, ka nodokļu maksātāji – juridiskas personas, kā arī saimnieciskās darbības veicēji, kas reģistrējušies VID (valsts ieņēmumu dienests) kā reālie darbības veicēji, tostarp pašnodarbinātās personas, līdz katra mēneša 15. Datumam ir jādeklarē visus iepriekšējā mēneša savstarpēji (darījumā iesaistītās abas puses) skaidrā naudā veiktos darījumus, pie tam neatkarīgi vai naudas darījumi notiek vienā vai vairākās reizēs, kuru summa pārsniedz 1500 eiro. Ja summa ir mazāka, tad par šo Jums nav jāuztraucas.

Protams jārēķinās, ka ir daudz un dažādi ierobežojumi, tieši šīs lietas Jums derētu iegaumēt un atcerēties. Skaidrā naudā nedrīkst veikt nekādus darījumus, kuru summa pārsniegs 7200 eiro atzīmi, un tas nekas, ja tiek veikts viens vai vairāki darījumi, tāpat šoreiz neko nenosaka vai partnera statuss ir fiziska vai juridiska persona. Tieši tāpat nevienam no darījuma dalībniekiem nav atļauts skaidrā naudā izsniegt vai saņemt aizdevumu, kuru summa pārsniegtu 7200 eiro – šajā gadījumā nav svarīgi, vai veikts viens vai vairāki darījumi, kopējā aizdevuma summa nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt 7200 eiro. Tāpat, neatkarīgi no tā, kurš ir saņēmējs vai aizdevējs – fiziska persona vai juridiska persona, kurš ir individuālais komersants, vai arī kurš reģistrējies VID kā saimnieciskās darbības veicējs. Tieši tā pat skaidras naudas lietošanas ierobežojums netiek attiecināts uz kredītiestāžu pakalpojumiem, kā arī skaidras naudas iemaksām dažādās kredītiestādēs.