Ātrais kredīts no Credit24

Ir reizes, kad Jums nepieciešams ātrs un diskrēts aizdevums, bez ķīlas nodrošinājuma vai galvotāja. Tādās reizēs labākā izvēle ir Credit24 piedāvātais ātrais kredīts! Credit24 saviem klientiem piedāvā ātro kredītu no 50 līdz pat 3000 eiro. Credit24 piedāvā divu veidu ātros kredītus, ir pieejama ‘’kredītlīnija’’ un ‘’klasiskais ātrais kredīts’’. Abi šie ātro kredītu veidi ir pieejami summā līdz 3000 eiro.

Nauda Jūsu kontā 15 minūtēs

Credit24 aizdevuma summu ieskaitīs Jūsu bankas kontā 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma izskatīšanas brīža, vienīgais priekšnosacījums, lai aizdevuma summa tiešām pie Jums nonāktu 15 minūtēs, Jūsu norēķinu kontam ir jāatrodas AS Swedbank, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā vai DNB bankā. Ja arī konts ir kādā citā bankā, tad pārskaitījums var aizņemt ilgāku laiku, bet jebkurā gadījumā nauda līdz Jums nonāks.

Pieteikšanās ātrajam kredītam no Credit24

Lai pieteiktos ātrajam kredītam no Credit24 ir jādodas uz Credit24 mājas lapu internetā, kādu no Latvijas Pasta lielākajām nodaļām vai Maxima xx un xxx veikaliem. Ja vēlaties pieteikties ātrajam kredītam Latvijas Pasta nodaļās vai Maxima veikalos, tad Jums būs nepieciešama derīga pase, autovadītāja apliecība vai elektroniskā identifikācijas karte. Latvijas Pasta nodaļās un Maxima informācijas centros ir atrodamas Credit24 ātrā kredīta pieteikuma veidlapas, kuras ir jāaizpilda un jāatstāj pasta darbiniekam vai attiecīgi veikala informācijas centra darbiniekam.

Pieteikšanās ātrajam kredītam no Credit24 internetā, ir daudz ērtāka un ātrāk. Ja neesat jau reģistrējies Credit24 mājas lapā, nāksies aizpildīt reģistrācijas anketu, pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas vajadzēs pārskaitīt 0.01 eiro centu uz Credit24 norādītajiem rekvizītiem, maksājuma mērķī norādot piešķirto kodu. Kad vienreizējā reģistrācijas maksa tiks saņemta, 15 minūšu laikā tiks nosūtīta īsziņa, ka reģistrācija ir pabeigta. Pēc īsziņas saņemšanas būs atkal jādodas uz Credit24 mājas lapu un jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *