Izdevīgs aizdevums līdz 10 000 eiro

Patēriņa kredīts no Big bank ir ērts un izdevīgs finansu risinājums ikvienam debitoram, kuram ir atbilstoši ikmēneša ienākumi un maksātspēja. Ieskaties Big bank piedāvājumu klāstā un izvēlies patēriņa kredīta piedāvājumu jau tagad.

Kompānijas piedāvātā patēriņa kredīta priekšrocības – aizdevums Tavām vajadzībām un vēlmēm pieejams līdz pat 10 000 eiro:

  • Mazi ikmēneša maksājumi;
  • Aizdevuma termiņš līdz pat 5 gadiem;
  • Aizdevumam var pieteikties visu banku klienti, vecāki par 20 gadiem, ar ienākumiem virs 230 €, tāpēc rūpīgi apsver savu atbilstību kompānijas līguma nosacījumiem.

Kompānija ātri un bez liekas kavēšanās pieņems lēmumu. Pozitīvas atbildes gadījumā noformēs aizdevuma līgumu un izmaksās aizdevuma summu. Pieņemot lēmumus, šis uzņēmums vadās pēc atbildīgas kreditēšanas principiem. Nepieciešamības gadījumā iespējams pieteikties maksājumu atvaļinājumam, kas var būt daļējs (tiek veikti procentu maksājumi) vai pilnīgs (procenti debitoram nebūs jāmaksā). Jāuzver, ka vajadzības gadījumā ir iespējams aizdevuma summu atmaksāt jebkurā laikā pirms noteiktā termiņa beigām.

Kompānijas aizdevumu piedāvājumus var saņemt visu valstu pilsoņi, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja Latvijā vai tiesības dzīvot valstī. Esi prātīgs un atbildīgs – aizņemies tikai tad, ja atbilsti pilnībā visiem kredīta līguma nosacījumiem un Tev ir piemērota maksātspēja un atbilstoši ikmēneša ienākumi. Ļoti daudzi debitori aizņemas nesaprātīgi – esi zinošs, vienmēr pirms aizņemšanās rūpīgi iepazīsties ar līguma nosacījumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *