Kā darbojas Ferratum bank kredītlimits?

Ir iespējams Kredītlimita summu izmantot un atdot pa daļām. Piemēram, Jums ir bijusi nepieciešamība pēc 100 €, taču Jūs saprotat, ka rīt Jums jāaizņemas tikpat, bet parīt vēl 50 €. Liekas neiespējami? Ar Ferratum Kredītlimitu tas ir vairāk kā iespējams. Turklāt aizdevumu varēsiet atmaksāt pa daļām, protams, atmaksājot daļu no aizdevuma kopsummas. Izklausās sarežģīti? Aizņemoties noteiktu summu, pirmo reizi Jums būs jāsamaksā nepieciešams minimālais maksājums – 30 € vai 10 % no aizņemtās naudas summas. Ja Jūs esat aizņēmies summu, kas pārsniedz 30 €, pirmajā reizē minimālais maksājums skaitīsies tikai 10 % no kopējās parādu summas. Sanāk, ka šie 10% būs jāatmaksā, ja aizņemsies summas virs 279 €. Ja atmaksājamā summa ir mazāka par 30€, Jums būs  jāatmaksā visa kredīta summa. Pēc šī pirmā minimālā maksājuma, Jūs varēsiet Kredītlimitu izmantot jebkad, kad vien Jūsu sirds vai maciņš sagribēs.

Kāpēc tieši Ferratum kredītlimits?

Ja Jūs pirmo reizi saskarieties ar Kredītlimtu, Jums der zināt, kāpēc Ferratum kredītlimitu izvēlēties ir vislabāk.

Viena no Ferratum Kredītlimita priekšrocībām – izvērtē klienta maksātspēju, pirms klients vēlas aizņemties noteiktu naudas summu. Vislielākā summa, ko var piedāvāt ir 1200 €, nevis 400 €, kā ir īstermiņa aizdevumos. Šī summa var apmierināt ne tikai pieticīgākās vēlmes. Kredītlimitam nav noteikta aizdevuma atmaksas termiņa, Jūs varat to pagarināt un ņemt klāt naudas summas klāt, līdz ir sasniegta maksimālā aizdevuma summa.

Aizņemties ievērojamas summas, pagarināt atdošanas termiņu un izmantot citas priekšrocības Jūs varat, ja Jums ir atvērts Latvijas Republikā bankas konts un mobilais telefons.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *