Kas ir auto līzings internetā

Internets mums visiem ir pavēris neticamas iespējas gan darbā gan izklaidē, gan daudzās citās jomās. Nav nekāds pārsteigums ka arī kredīti un līzingi ir kļuvuši ļoti populāri tieši šajā sfērā. Aizdevēji ir atskārtuši ka piedāvājot šāda veida pakalpojumus internetā, ir iespējams palielināt klientu daudzumu un apmierinātību. Pašsaprotami, ja mums ir iespēja nokārtot, reizēm pat loti piņķerīgo, aizņemšanās procesu neizejot no mājas, mēs labāk izvēlamies tieši šo veidu.

Auto iegāde ar auto līzingu internetā

Kredīts internetā

Auto līzings internetā nevar pilnībā izslēgt jūsu iesaistīšanos procesā, bet lielākā daļa darbību kur nepieciešama tieša jūsu līdzdalība ir saistītas ar paša auto iegādi. Līzingu ir iespējams noformēt apsēžoties pie datora un aizpildot attiecīgo pieteikumu. Ir daudz dažādu aizdevēju kuri piedāvā šo pakalpojumu un dadzi pat to dara uzsverot ātro un ērto iespēju saņemt līzingu bez liekiem uztraukumiem.

Automašīna

Ja esat atraduši vēlamo automašīnu, varat to apskatīt, novērtēt un izlemt par tās pirkšanu. Nākamais solis ir izvēlēties aizdevēju un arī tas ir gana viegli, jo ir pieejama plaša informācija par dažādajiem aizdevējiem. Tālākais ir pieteikuma iesniegšana  un atbildes gaidīšana.

Auto līzinga summa

Dažādi līzingi var piedāvāt atšķirīgus noteikumus un arī prasības. Parasti, līzinga kompānijas piedāvā kredītu no 70 līdz 90% apmērā no auto vērtības. Atlikušā summa jums ir jāsedz pašiem. Protams, procenti kuri būs jāmaksā par šo kredītu ir ļoti dažādi un tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem izvēloties aizdevēju.

Auto līzinga noformēšana

Parasti, aizņemoties šādu līzingu, automašīna tiek noformēta uz aizdevēja vārda līdz brīdim kad tiek segtas jūsu saistības. Protams, šajā laikā jūs turpināt braukt ar šo auto. Ja gadījumā rodas kādi sarežģījumi ar kredīta atmaksu, šis auto kalpo par nodrošinājumu kredītam.

Apdrošināšana auto līzinga auto

Dažādas kompānijas var prasīt arī atšķirīgas lietas saistībā ar KASKO apdrošināšanu. Daudzi aizdevēji neprasa KASKO, ja kredīta apjoms nepārsniedz kādu noteiktu summu, ja kredīts ir lielāks, tad KASKO var būt obligāts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *