Kas ir loterijas

Loterijas parasti tiek izmantots kā viens no paņēmieniem popularizēt vai izplatīt jauna vai jau esoša produkta zīmolu. Tomēr loterijas Latvijā tiek rīkotas ne tikai, lai izplatītu produktus, bet arī, lai radītu azartu un spēles prieku loteriju spēlmaņiem. Protams ar loterijām aizrauties nav labi, taču neliels azarts spēlējot loterijas nevienam nenāk par ļaunu. Pie mums Latvijā jau kopš neatkarības atgūšanas tiek rīkotas visdažādākās loterijas , taču šobrīd 2016. gadā vispopulārākās ir Eiro jackpot, super bingo, moment lotto un dažādas ātrspēles vai momentloterijas. Lai vai kā, viena no populārākajām un aizraujošākajām loterijām Latvijā ir superbingo, kas ieguvis savu slavu, katru nedēļas nogali tiešraidē izspēlējot laimējušās bumbiņas. Viens no lielākajiem laimestiem šajā loterijā ir bijis 369 395 tūkstošu eiro laimests, kuru 2013. gadā laimējusi kāda Valkas iedzīvotāja. Spēlētāja bija šokā, jo biļetes pirkusi regulāri, taču parasti bez nozīmīgiem panākumiem.

Šobrīd viena no populārākajām loterijām Latvijā ir kļuvusi Eiro jackpot, kurš piedāvā apbrīnojami lielus laimestus salīdzinājumā ar citām loterijām Latvijā. Ja kādreiz lielisks gads bija, kad loterijām izdevās nopelnīt simt tūkstošus, tad nu jau 2016. gadā tie ir miljoni. Tas protams ir pozitīvi un nelielā mērā arī informē par Latvijas ekonomisko izaugsmi.

Daudziem no loteriju spēlētājiem nereti rodas jautājums, kur tad īsti paliek nopelnītā nauda? Vai pareizāk sakot kā tā tiek sadalīta? Pirmkārt, liela daļa aiziet Latvijas valsts kasē, kas precīzi ir 32% no visas ieņemtās naudas. Tad, kad lauvas tiesa ir noplēsta, 16% tiek piešķirti loteriju biļešu ražošanai un pavisam niecīga daļa 5% tiek novirzīti biļešu tirdzniecībai. Protams pats galvenais ir spēlētāju laimesti un šo daļu sastāda veseli 47% no ieņemtās summas. Tātad loģiski spriežot katru reizi kā tu nopērc loterijas biļeti, tev ir iespēja atgūt atpakaļ tikai pusi no savas iztērētās naudas. Vai pareizāk sakot, tev ir niecīgas iespējas kaut ko laimēt. Bet tā jau ir loteriju burvība, kad spēlētājam ir cerība un ja cilvēkam ir cerība, tad dzīvesprieks kļūst daudz lielāks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *