MaestroCard maksājumu kartes

Šīs kartes parasti izvēlas pensionāri un bērnu vecāki priekš saviem bērniem.

Izmantojot MaestroCard iespējams

  • Ar starptautiski atzītu maksājumu karti bez komisijas maksas norēķināties par precēm un pakalpojumiem gan Latvijā, gan ārzemēs,
  • Veikt maksājumus vairākos interneta veikalos,
  • Rezervēt viesnīcas un aviobiļetes,
  • Izņemt skaidru naudu bankomātos Latvijā un ārzemēs,
  • Atsevišķas bankas piedāvā izņemt naudu konkrētu veikalu kasēs,
  • Apmaksāt komunālos, elektrības, telefonu un citus rēķinus, konkrētu banku bankomātos,
  • Izmantot interneta vai telefonbanku.

Maestro Card galvenā priekšrocība ir tās zemā gada apkalpošanas maksa, taču kā trūkumu varētu minēt to, ka karti varētu nepieņemt vairāki interneta veikali, biļešu un viesnīcu rezervēšanas portāli, kā arī pakalpojumu sniedzēji klātienē. Lielāka iespēja saskarties ar to, ka karte netiek pieņemta ir ārzemju ceļojuma laikā mēģinot ar to norēķināties nelielos veikalos un viesu namos.

Tā kā Maestro karšu tīklā tik piedāvātas tikai debetkartes, kartes lietotājs nevar pretendēt uz šai kartei piesaistītu kredītlimitu.

Kā saņemt Maestro Card maksājumu karti?

Maksājumu karti var pieteikt dažādās Latvijas komercbankās, dodoties uz to filiālēm vai aizpildot pieteikuma anketu bankas mājas lapā. Maestro Card tiek iekļauta arī dažādos banku pakalpojumu komplektos, kurus klients izvēlas, atverot jaunu bankas kontu. Ja bankas konts jau izveidots un Jūs jau lietojat kāda cita veida maksājuma karti, vajadzības gadījumā Maestro Card var piesaistīt, kā papildus norēķinu karti vai arī aizstāt jau esošo.

Ar šīs norēķinu kartes palīdzību iespējams ietaupīt, turklāt tā pilda visas norēķinu kartei paredzētas pamatfunkcijas, līdz ar to maksājumu kartes standarta lietotājam neradīsies liekas neērtības, kas būtu saistītas ar kartes izmantošanu.

Lai uzzinātu, vai Jūsu banka piedāvā Maestro karti, ieskatieties bankas mājas lapā vai izvēlieties kādu no komercbankām, kuras piedāvājumā ietilpst Jūsu izvēlētā maksājumu karte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *