Nekaunieties no izdevumu samazināšanas

Kredīts internetāJums jābūt ļoti godīgiem gan par saviem izdevumiem, gan ienākumiem. Ja ir ātrie kredīti, tad tā nav traģēdija, bet pienākums. Pienākums – atmaksāt kredītu laikā. Veiciet vajadzīgo izpēti un pārskatiet katru iepriekšējā mēneša rēķinu un kredītus un izrēķiniet, kādu procentu likmi Jūs maksājat par dažādiem kredītiem.

Visbeidzot, ikviens var samazināt izdevumus kaut kur, kaut uz brīdi. Ja tas nozīmē iztikt bez televīzijas uz pāris mēnešiem, vai dzīvot ar zemāku interneta ātrumu, tad tas ir tā vērts, ja tas nozīmē, ka Jūs varat samaksāt vairāk svarīgu rēķinu. Lielākā daļa budžeta padomu Jums pateiks, ka būtisko rēķinu (jumts virs galvas, komunālie pakalpojumi un pārtika) apmaksai vajadzētu būt Jūsu pirmajai prioritātei.

Ņemiet līdzi pusdienas uz darbu

Naudas tērēšana pusdienām darba laikā ir viegls veids, kā pārtērēt Jūsu budžetu. Jūs varat pusdienas pagatavot līdzņemšanai mājās un ieteicams, ēst to, kas iepriekšējā vakarā palicis pāri no vakariņām. Tas ir lētākais veids, kā ēst pusdienas darba dienās.

Nedodieties ēst uz restorāniem

Ēšana restorānos ievērojami palielina Jūsu pārtikas izdevumus. Pārāk lieli izdevumi – būs nepieciešams ātrais kredīts. Turklāt pārtika, ko Jūs ēdat kafejnīcās vai ātrās ēdināšanas restorānos, ir mazāk veselīga nekā pārtika, ko Jūs varat pagatavot mājās, tādēļ, Jūs to varat izmantot kā motivāciju. Ja Jūs tomēr vēlaties reizi pa reizei doties pusdienot vai vakariņot ārpus mājām, nepērciet alkoholu un Jūsu rēķins nebūs tik augsts.  Šeit ir divi zaķi ar vienu šāvienu, jo tiek izslēgti ātrie kredīti internetā un ietaupītas pāris jēnas.

Pārtikas izdevumi mums ir jāsedz katru mēnesi, bet, ja mēs varam mainīt mūsu iepirkšanās ieradumus un tikt galā ar dažādām iegribām un vēlmēm, un ēst “mazāk aizraujošu” pārtiku, mēs varam samazināt savus pārtikas izdevumus. Ierobežojot pārtikas izdevumus, Jūs tik tiešām varat uzlabot savu finansiālo situāciju katru mēnesi, un palielināt savus ietaupījumus. Ja Jums būs papildus ietaupījumi nebaltām vai baltām dienām, tad tajās situācijās, kad roka stiepsies pēc iekrājumiem, atverieties, ka neiekrājumu gadījumā tiktu ņemts ātrais kredīts. Redziet, cik labi – kredīts vairs nav nepieciešams. Svētki Jūsu sētā. Ir iekrājumi, nav kredīta. Ir ok! Lai vaicās un viss izdodas, kā plānots.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *