Visu vai neko?

KārtisVai Jūsu moto ir “visu vai neko”? Tas var būt Jūsu skats uz dzīvi, bet tas nozīmē arī iespējamas finanšu nepatikšanas. Dažas naudas lietas iesaista riskus, it īpaši, ja Jums ir jāiegulda. Piemērojiet šo pašu uzskatu ātro kredītu aizdevējiem un Jūs ātri iekulsieties nepatikšanās. Īstermiņa kredīti ir pietiekami nelieli, lai Jūs varētu tos atmaksāt 30 dienu laikā vai tik, cik piedāvā aizdevējs. Lielas izmaksas algas dienā var sabojāt visu atlikušo mēnesi.

Tikai tas, ka Jūs atradīsiet ātro kredītu aizdevēju, kas piedāvās Jums lielu kredīta summu, nenozīmē, ka tas ir labākais risinājums Jūsu finansēm. Cilvēki, kuri vēršas pie ātro kredītu aizdevējiem finanšu palīdzības iegūšanai, parasti atrodas sliktā finansiālā stāvoklī. Lielākā daļa cilvēku, kuri vēršas pie ātro kredītu aizdevējiem, jau ir izsmēluši citus savus limitus. Patiesībā lielākā daļa atbildīgu aizdevēju piedāvās tikai kredīta summu par nelielu daļu no iesniedzēja ienākumiem.

Pieteikuma iesniedzējiem ir jāsaprot, ka pastāv liela atšķirība starp būšanu parādā kreditoriem un īstermiņa aizdevējiem. Ar citiem mājsaimniecības rēķiniem un maksājumu katram kreditoram, cik daudz naudas Jums paliks pāri no ikmēneša ienākumiem? Pārāk bieži cilvēki ar parāda problēmām vēršas pie īstermiņa kredītu aizdevējiem, lai iegūtu naudu pārtikas iegādei un rēķinu nomaksai vai lai veiktu maksājumu citam aizdevējam. Tas ir grūts cikls, no kā izkļūt. Jums ir jāveic maksājumi laikā, tādēļ kā lai Jūs izkļūstat no šī parādu cikla? Viena lieta, kas ir skaidra, ir tā, ka Jūs nevarat izkļūt no parādiem, radot citus parādus. Jums ir jāpieņem nostāja pret vairāku kredītu izmantošanas vienlaicīgi.

Minimālie maksājumi neļaus Jums atbrīvoties no parādiem tik drīz. Viss, kas Jums jādara, ir jāsedz maksājumi no sava konta. Svarīgi ir koncentrēties uz vienu kredītu, kas izmaksā visvairāk, un to atmaksāt pirmo. Tas ļauj Jums vispirms atbrīvoties no dārgākā parāda. Tie parasti būs ātrie kredīti. Jums, iespējams, ir kreditori, kas iekasēs lielākas maksas, bet ātrie kredīti iekasē vēl vairāk. Minimālie maksājumi iztukšo Jūsu bankas kontu nevis nomaksā parādus.

Kreditori Jums nosūtīs bankas paziņojumu. Vai Jūs to atverat vai novietojat to uz galda, lai apskatītu citu dienu? Vai Jūs atbildat ātro kredītu aizdevēju zvaniem? Iespējams, ka viņi vēlas atgādināt Jums par Jūsu gaidāmo atmaksas termiņu. Ja vien Jūs neesat apmaksājis rēķinu, Jums nav nekā, no kā izvairīties. Ja esat izlaidis apmaksas datumu vai Jūsu maksājums tika atgriezts nepietiekami daudz līdzekļu dēļ kontā, ir ieteicams atbildēt aizdevēja zvanam vai lasīt paziņojumus, ko viņi sūta. Vienmēr ir labāk vienoties ar uzņēmumu tieši. Pēdējā lieta, ko Jūs vēlaties, ir parādu nenomaksāšana. Vienā brīdī, aizdevēji atdos Jūsu parādus parādu piedziņas firmām. Jūs zināt tos uzņēmumus, kas zvana un sūta neskaitāmus e-pastus un vēstules mēģinot savākt Jūsu parādu. Ar šīm firmām nav patīkami sazināties, neņemot vērā postu, ko tas nodarīs Jūsu finansēm. Kad Jūs saņemsiet zvanu no sava kreditora vai aizdevēja, pieņemiet to un mēģiniet vienoties. Tas ir daudz labāk Jums ilgtermiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *